Ceiling Fan CF-88-9BL/AL-BN/SLV-ALLCeiling Fan CF-88-9BL/AL-BN/SLV-ALL
Ceiling Fan
CF-88-9BL/AL-BN/SLV-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-88-9BL/AL-BN/SLV-ALL
Ceiling Fan CF-88-9BL/AL-BN/SLV-ALL
Tokopedia
CF-88-9BL/AL-BN/SLV-ALL
Spesifikasi :
Size 88"
Power 55W
Voltage 220V