Ceiling Fan CF-88-9BL/AL-BLK-ALL<br>Ceiling Fan CF-88-9BL/AL-BLK-ALL<br>
Ceiling Fan
CF-88-9BL/AL-BLK-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-88-9BL/AL-BLK-ALL<br>
Ceiling Fan CF-88-9BL/AL-BLK-ALL<br>
Tokopedia
CF-88-9BL/AL-BLK-ALL
Spesifikasi :
Size 88"
Power 54W
Voltage 220V