Ceiling Fan CF-88-3BL/SW-BN/LW-ALLCeiling Fan CF-88-3BL/SW-BN/LW-ALL
Ceiling Fan
CF-88-3BL/SW-BN/LW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-88-3BL/SW-BN/LW-ALL
Ceiling Fan CF-88-3BL/SW-BN/LW-ALL
Tokopedia
CF-88-3BL/SW-BN/LW-ALL
Spesifikasi :
Size 88"
Power 54W
Voltage 220V