Ceiling Fan CF-80-9BL/AL-BLK-ALLCeiling Fan CF-80-9BL/AL-BLK-ALL
Ceiling Fan
CF-80-9BL/AL-BLK-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-80-9BL/AL-BLK-ALL
Ceiling Fan CF-80-9BL/AL-BLK-ALL
Tokopedia
CF-80-9BL/AL-BLK-ALL
Spesifikasi :
Size 80"
Power 45W
Voltage 220V