Ceiling Fan CF-80-5BL/WHT-HTY-DMCeiling Fan CF-80-5BL/WHT-HTY-DM
Ceiling Fan
CF-80-5BL/WHT-HTY-DM
BUY NOWCeiling Fan CF-80-5BL/WHT-HTY-DM
Ceiling Fan CF-80-5BL/WHT-HTY-DM
Tokopedia
CF-80-5BL/WHT-HTY-DM
Spesifikasi:
Ukuran 80"
Voltage 220V
Power 67.7W