Ceiling Fan CF-80-5BL/BLK-HTY-DM<br>Ceiling Fan CF-80-5BL/BLK-HTY-DM<br>
Ceiling Fan
CF-80-5BL/BLK-HTY-DM
BUY NOWCeiling Fan CF-80-5BL/BLK-HTY-DM<br>
Ceiling Fan CF-80-5BL/BLK-HTY-DM<br>
Tokopedia
CF-80-5BL/BLK-HTY-DM
Spesifikasi:
Ukuran 80"
Voltage 220V
Power 67.7W