Ceiling Fan CF-80-3BL/SW-BN/LW-ALLCeiling Fan CF-80-3BL/SW-BN/LW-ALL
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CF-80-3BL/SW-BN/LW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-80-3BL/SW-BN/LW-ALL
Ceiling Fan CF-80-3BL/SW-BN/LW-ALL
Tokopedia
CF-80-3BL/SW-BN/LW-ALL
Spesifikasi :
Size 80"
Power 49W
Voltage 220V