Ceiling Fan CF-72-9BL/AL-BN/SLV-ALL<br>Ceiling Fan CF-72-9BL/AL-BN/SLV-ALL<br>
Ceiling Fan
CF-72-9BL/AL-BN/SLV-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-72-9BL/AL-BN/SLV-ALL<br>
Ceiling Fan CF-72-9BL/AL-BN/SLV-ALL<br>
Tokopedia
CF-72-9BL/AL-BN/SLV-ALL
Spesifikasi :
Size 72"
Power 45W
Voltage 220V