Ceiling Fan CF-72-9BL/AL-BLK-ALLCeiling Fan CF-72-9BL/AL-BLK-ALL
Ceiling Fan
CF-72-9BL/AL-BLK-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-72-9BL/AL-BLK-ALL
Ceiling Fan CF-72-9BL/AL-BLK-ALL
Tokopedia
CF-72-9BL/AL-BLK-ALL
Spesifikasi :
Size 72"
Power 45W
Voltage 220V