Ceiling Fan CF-72-8BL/PLY-BLG-ALL<br>Ceiling Fan CF-72-8BL/PLY-BLG-ALL<br>
Ceiling Fan
CF-72-8BL/PLY-BLG-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-72-8BL/PLY-BLG-ALL<br>
Ceiling Fan CF-72-8BL/PLY-BLG-ALL<br>
Tokopedia
CF-72-8BL/PLY-BLG-ALL
Spesifikasi:
Ukuran 72"
Voltage 220V
Power 50W