Ceiling Fan CF-72-8BL/AL-BLK-ALLCeiling Fan CF-72-8BL/AL-BLK-ALL
Ceiling Fan
CF-72-8BL/AL-BLK-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-72-8BL/AL-BLK-ALL
Ceiling Fan CF-72-8BL/AL-BLK-ALL
Tokopedia
CF-72-8BL/AL-BLK-ALL
Spesifikasi:
Ukuran 72"
Voltage 220V
Power 42W