Ceiling Fan CF-72-3BL/SW-DW-ALLCeiling Fan CF-72-3BL/SW-DW-ALL
Ceiling Fan
CF-72-3BL/SW-DW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-72-3BL/SW-DW-ALL
Ceiling Fan CF-72-3BL/SW-DW-ALL
Tokopedia
CF-72-3BL/SW-DW-ALL
Spesifikasi :
Size 72"
Power 47W
Voltage 220V