Ceiling Fan CF-72-3BL/SW-BN/LW-ALLCeiling Fan CF-72-3BL/SW-BN/LW-ALL
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CF-72-3BL/SW-BN/LW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-72-3BL/SW-BN/LW-ALL
Ceiling Fan CF-72-3BL/SW-BN/LW-ALL
Tokopedia
CF-72-3BL/SW-BN/LW-ALL
Spesifikasi :
Size 72"
Power 55W
Voltage 220V