Ceiling Fan CF-64-LED-3BL/ABS-DW-ALLCeiling Fan CF-64-LED-3BL/ABS-DW-ALL
Ceiling Fan
CF-64-LED-3BL/ABS-DW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-64-LED-3BL/ABS-DW-ALL
Ceiling Fan CF-64-LED-3BL/ABS-DW-ALL
Tokopedia
CF-64-LED-3BL/ABS-DW-ALL
Spesifikasi :
Size 64"
Power 53W (Kipas)
Power 24W (Lampu)
Voltage 220V