Ceiling Fan CF-60-3BL/SW-BN/LW-ALLCeiling Fan CF-60-3BL/SW-BN/LW-ALL
Ceiling Fan
CF-60-3BL/SW-BN/LW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-60-3BL/SW-BN/LW-ALL
Ceiling Fan CF-60-3BL/SW-BN/LW-ALL
Tokopedia
CF-60-3BL/SW-BN/LW-ALL
Spesifikasi :
Size 60"
Power 38W
Voltage 220V