Ceiling Fan CF-56-3BL/WHT-HTY-DM<br>Ceiling Fan CF-56-3BL/WHT-HTY-DM<br>
Ceiling Fan
CF-56-3BL/WHT-HTY-DM
BUY NOWCeiling Fan CF-56-3BL/WHT-HTY-DM<br>
Ceiling Fan CF-56-3BL/WHT-HTY-DM<br>
Tokopedia
CF-56-3BL/WHT-HTY-DM
Spesifikasi:
Ukuran 56"
Voltage 220V
Power 56.9W