Ceiling Fan CF-54-5BL/ABS-BLK/LW-ALLCeiling Fan CF-54-5BL/ABS-BLK/LW-ALL
Ceiling Fan
CF-54-5BL/ABS-BLK/LW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-54-5BL/ABS-BLK/LW-ALL
Ceiling Fan CF-54-5BL/ABS-BLK/LW-ALL
Tokopedia
CF-54-5BL/ABS-BLK/LW-ALL
Spesifikasi :
Size 54"
Power 38W
Voltage 220V