Ceiling Fan CF-52-4BL/PLY-BLK-ALLCeiling Fan CF-52-4BL/PLY-BLK-ALL
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CF-52-4BL/PLY-BLK-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-52-4BL/PLY-BLK-ALL
Ceiling Fan CF-52-4BL/PLY-BLK-ALL
Tokopedia
CF-52-4BL/PLY-BLK-ALL
Spesifikasi :
Size 52"
Power 32W
Voltage 220V