Ceiling Fan CF-52-3BL/SW-BN/LW-ALLCeiling Fan CF-52-3BL/SW-BN/LW-ALL
Ceiling Fan
CF-52-3BL/SW-BN/LW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-52-3BL/SW-BN/LW-ALL
Ceiling Fan CF-52-3BL/SW-BN/LW-ALL
Tokopedia
CF-52-3BL/SW-BN/LW-ALL
Spesifikasi :
Size 52"
Power 32W
Voltage 220V