Ceiling Fan CF-52-3BL-A-BLK/DW-ALL<br>Ceiling Fan CF-52-3BL-A-BLK/DW-ALL<br>
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CF-52-3BL-A-BLK/DW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-52-3BL-A-BLK/DW-ALL<br>
Ceiling Fan CF-52-3BL-A-BLK/DW-ALL<br>
Tokopedia
CF-52-3BL-A-BLK/DW-ALL
Spesifikasi:
Ukuran 52"
Voltage 220V
Power 35W