Ceiling Fan CF-48-3BL/WHT-HTY-DMCeiling Fan CF-48-3BL/WHT-HTY-DM
Ceiling Fan
CF-48-3BL/WHT-HTY-DM
BUY NOWCeiling Fan CF-48-3BL/WHT-HTY-DM
Ceiling Fan CF-48-3BL/WHT-HTY-DM
Tokopedia
CF-48-3BL/WHT-HTY-DM
Spesifikasi:
Ukuran 48"
Voltage 220V
Power 65W