Ceiling Fan CF-42-3BL/ABS-BLK/LW-ALLCeiling Fan CF-42-3BL/ABS-BLK/LW-ALL
Ceiling Fan
CF-42-3BL/ABS-BLK/LW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-42-3BL/ABS-BLK/LW-ALL
Ceiling Fan CF-42-3BL/ABS-BLK/LW-ALL
Tokopedia
CF-42-3BL/ABS-BLK/LW-ALL
Spesifikasi :
Size 42"
Power 33W
Voltage 220V