Ceiling Fan CF-42-3BL/ABS-BLK/DW-ALLCeiling Fan CF-42-3BL/ABS-BLK/DW-ALL
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CF-42-3BL/ABS-BLK/DW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-42-3BL/ABS-BLK/DW-ALL
Ceiling Fan CF-42-3BL/ABS-BLK/DW-ALL
Tokopedia
CF-42-3BL/ABS-BLK/DW-ALL
Spesifikasi :
Size 42"
Power 32W
Voltage 220V