Ceiling Fan CF-120-9BL/AL-BLK-ALLCeiling Fan CF-120-9BL/AL-BLK-ALL
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CF-120-9BL/AL-BLK-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-120-9BL/AL-BLK-ALL
Ceiling Fan CF-120-9BL/AL-BLK-ALL
Tokopedia
CF-120-9BL/AL-BLK-ALL
Spesifikasi :
Size 120"
Power 88W
Voltage 220V