Ceiling Duct CD-BPT12-30A-BB-C-STCeiling Duct CD-BPT12-30A-BB-C-ST
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Duct
CD-BPT12-30A-BB-C-ST
BUY NOWCeiling Duct CD-BPT12-30A-BB-C-ST
Ceiling Duct CD-BPT12-30A-BB-C-ST
Tokopedia
CD-BPT12-30A-BB-C-ST
Spesifikasi :
Size 12"
Power 43W
Voltage 220V