Axial Fan CB-GZNF-20/0.3-NOAxial Fan CB-GZNF-20/0.3-NO
logo
Confirm Payment() Items
Axial Fan
CB-GZNF-20/0.3-NO
BUY NOWAxial Fan CB-GZNF-20/0.3-NO
Axial Fan CB-GZNF-20/0.3-NO
Tokopedia
CB-GZNF-20/0.3-NO
Spesifikasi :
Size 20"
Power 300W
Voltage 220V