Axial Fan ASFR-YWFB4E-550B/0.55Axial Fan ASFR-YWFB4E-550B/0.55
logo
Confirm Payment() Items
Axial Fan
ASFR-YWFB4E-550B/0.55
BUY NOWAxial Fan ASFR-YWFB4E-550B/0.55
Axial Fan ASFR-YWFB4E-550B/0.55
Tokopedia
ASFR-YWFB4E-550B/0.55
Spesifikasi :
Size 22"
Power 550W
Voltage 220V