Drum Fan DF-12/1-KCVDrum Fan DF-12/1-KCV
logo
Confirm Payment() Items
Drum Fan
DF-12/1-KCV
BUY NOWDrum Fan DF-12/1-KCV
Drum Fan DF-12/1-KCV
Tokopedia
DF-12/1-KCV
Spesifikasi :
Size 12"
Power 83W
Voltage 220V