Drum Fan ADF-12/3-NH1Drum Fan ADF-12/3-NH1
logo
Confirm Payment() Items
Drum Fan
ADF-12/3-NH1
BUY NOWDrum Fan ADF-12/3-NH1
Drum Fan ADF-12/3-NH1
Tokopedia
ADF-12/3-NH1
Spesifikasi :
Size 12"
Power 230W
Voltage 380V